KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12779326
nr 1277 9326
Etsning
Akvarellerad, Nils G Stenkvist, "Kvällsstrand". Signerad, daterad 1994. Motivet: 25x49 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:27:03
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)